NABÍDKA PRÁCE NOVÝ JIČÍN a okolí: Kopřivnice, Příbor, Frenštát p.R., Vsetín.
 
 
 
 
 
pracovní agentura - region Novojičínsko, Příbor, Kopřivnice, Frenštát pod Radhoštěm, Vsetín

Personální agentura - Nový Jičín

Od roku 2004 pracuje naše firma na základě povolení Ministerstva práce a sociálních věcí jako personální agentura.

V rámci této služby nabízí agentura práce organizacím dočasné přidělování zaměstnanců agentury práce pro výkon práce v jejich firmách.

Tato služba umožňuje zabezpečení termínovaných úkolů pomoci krátkodobého umístění zaměstnanců agentury práce v případě velké nemocnosti, dovolených, přechodného nárůstu výroby a řešení jiných neplánovaných úkolů.

Z hlediska zaměstnanosti umožňuje zájemcům o práci získat zaměstnání v různých firmách našeho okresu. Přestože se jedná převážně o krátkodobou práci v rozsahu několika týdnů až měsíců, nabízí se zájemcům o práci možnost získat trvalejší zaměstnání ve firmě, ve které pracovali, nebo budou pracovat, jako zaměstnanci agentury práce na základě dočasného přidělení.

Podle našich zkušeností uživatel, tedy firma kam jsou zaměstnanci agentury práce dočasně přidělováni, v případě potřeby zvýšit stav svých zaměstnanců, má zájem vzít zapracovaného a prověřeného člověka.

V současné době nemusí mít zaměstnanci agentury práce obavy ze zneužití nebo z diskriminace. Veškeré tyto záležitosti jsou důkladně ošetřeny zákonem o zaměstnanosti, který stanovuje rovnost pracovních a mzdových podmínek.

Již v roce 2005 jsme se stali vlastníky certifikátu kvality ISO 9001 pro oblast agentury práce.

 

 Certifikáty

CERTIFIKACE / OSVĚDČENÍ


    

KONTAKT+420 556 720 001
personal@meko.cz
 
 
Přihlásit